тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Про тайський масаж

Країни Азії володіють воістину чаклунським шармом, перед яким просто важко встояти! Недарма культура і традиції азіатських народів завжди приваблюють мільйони шанувальників, для яких стають часом справжнім фетишем. В ряд з цими країнами не так давно встав і Таїланд - у його культури теж є сотні тисяч фанатів. І не думайте, що Таїланд - це всього лише «попсовий» курорт, улюблений російськими туристами за теплий океан і можливість повеселитися в «секс-кварталах».

 

 

Поважаючий себе салон тайського масажу  не запропонує своїм гостям грубувато-прямолінійний «платний інтим». Тайський масаж - це, насамперед, мистецтво. І, при цьому, мистецтво з традицією, історією та власною неповторною душею. Роз'яснити, що таке справжній тайський масаж фото з Інтернету не зможуть - це потрібно зануритися, це потрібно відчути.

Масаж «по-тайськи» ділиться на оздоровчий і еротичний. Оздоровчий варіант тайського масажу має масу рекомендацій і корисний з багатьох причин. Він відмінно впливає і на нервову систему, і на травний тракт. Він дуже сприятливий для стану судин і шкіри тіла. Система такого тайського масажу грунтується на знаннях про акупунктуру (дії на біоактивні точки і енергетичні меридіани організму). Масаж виконується пальцями, зап'ястями, ліктями. У хід можуть піти навіть ступні - коли потрібно пропрацювати над м'язами клієнта як можна краще, масажистка підіймається на його спину і походжає по ній.

Звичайно ж, тайський еротичний масаж - це найбільш популярна послуга в салонах тайського масажу. Мабуть, у ньому є щось містичне, щось-від світу тропічної природи Тая. Відвідайте эротический массаж киев і ви це обовязково відчуєте. Масажистка ковзає оголеним тілом по тілу гостя зі зміїної грацією, це дуже чудово!

Друге ім'я тайського еротичного масажу - бодімассаж, масаж тілом. У цьому масажі на перший план виходять вже не долоні - тут дівчина показує, на що здатне все її тіло, а не тільки руки. Оголені груди, животик, міцні, пружні, округлі стегна - всі ці збудливі «подробиці» будуть цілком відчутні під час сеансу тайського еротичного масажу! Дівчина «пройдеться» своїми сексуальними «виступами» по всіх ерогенних зон вашого тіла, ніби витягуючи з нього «гаму» найприємніших відчуттів.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com