тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

JINS MEME - розумні окуляри для турботи про здоров'я

Зараз в світі виробляється чимало різноманітних «розумних» окулярів на будь-який смак і колір. Переважна більшість з них володіє приблизно однаковим набором функцій. І лише пристрій з назвою JINS MEME різко виділяється на цьому тлі. Ці інтелектуальні окуляри створені для турботи про здоров'я і фізичний стан їх власника...

 

 

Сучасні «розумні» окуляри володіють стандартним набором функцій. Наприклад, можливістю знімати відео і фото на вбудовану камеру, щоб відразу ж викласти записи в Інтернеті. Ще однією обов'язковою функцією є використання даного пристрою в якості зовнішньої гарнітури мобільного телефону, яка дозволяє дзвонити і приймати виклики без необхідності діставати трубку. А на сайті AnnCoupons ви дізнаєтесь де можна отримати купони zenni optical що надають суттєві знижки на придбання окулярів відомих світових брендів.

 


JINS MEME не вміє виконувати ні одну з цих операцій. Тим не менш, це саме «розумні» окуляри. Головне завдання JINS MEME полягає в тому, щоб відстежувати фізичний стан людини, яка носить ці окуляри. Пристрій володіє шістьма різними датчиками. Вони стежать за рухом очей і окремо очних зіниць, частотою пульсу власника, швидкістю його руху, тиском в організмі і навіть положенням голови відносно тривимірної осі координат. Все це відбувається для того, щоб регулярно повідомляти людині про її фізичний стан. Наприклад, про проблеми за здоров'ям або сильну втому.

«Розумні» окуляри JINS MEME допоможуть хронічно хворим людям уникати загострення хвороби, а водіям не засипати за кермом. Але це лише мала частина функцій, що надаються даним девайсом. Окуляри JINS MEME не володіють вбудованим екраном. Вся комунікація з ними відбувається завдяки синхронізованому з «розумним» аксесуаром смартфону. У комплекті з окулярами йде безліч спеціальних програм для роботи з ними. Ці програми дають користувачеві JINS MEME безліч нових можливостей для турботи про власне здоров'я і фізичному стані.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com