тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Вправа «Золотий півень стоїть на одній нозі» - простий спосіб попередити серйозні недуги

Уявіть, що ви серфер, який несеться на дошці по бурхливому морю, сперечається з вітром, злітає на хвилю і падає вниз - як же важко утримати рівновагу! Якщо у вас гарна уява, ви відразу підбадьоритеся і зігрієтеся...

 

 

Коли розвивається хвороба, спеціалісти традиційної китайської медицини вважає, що порушено рівновагу між стихіями Інь і Ян. Можливо, вся проблема у показнику алат, а може проблема у іншому. зрозуміти це нам достатньо складно, як не набагато простіше уявити, що порушилися або разбалансувалися зв'язки між внутрішніми органами. Коли виникають проблеми з кінцівками або з хребтом, лікарі вважають, що втрачена гармонія між внутрішніми органами і кістково-м'язовою структурою. І це нелегко осмислити, особливо якщо ви мало що розумієтеся в китайській медицині. Не у всіх є бажання вдаватися в теорію, але дуже хочеться просто дізнатися, чи є якийсь простий спосіб відновити баланс і гармонію?

В арсеналі китайської медицини є простий і надзвичайно ефективний спосіб, який називається вправа «Золотий півень стоїть на одній нозі». Я пропоную вам освоїти його прямо зараз. Отже, закрийте очі, руки вільно опустіть вздовж тіла, підніміть одну ногу і постійте в цьому положенні кілька хвилин. Неодмінна умова - не відкривати очі. У цьому випадку зір не буде допомагати вам утримувати рівновагу, що мобілізує мозок на відновлення рівноваги і балансу у внутрішніх органах, для того щоб утримати загальне рівновагу тіла.

 

 

По нашим підошвам стоп проходять канали шести найважливіших внутрішніх органів, коли ви намагаєтеся утримувати рівновагу на одній нозі, ослаблені канали можуть навіть почати хворіти, але одночасно з цим вони будуть тренуватися, що в свою чергу благотворно позначатися на органі, до якого належить канал, і на тій частині тіла, в якій даний орган себе проявляє.

Виконання вправи «Золотий півень стоїть на одній нозі» допомагає зосередитися і позбутися від неуважності. Кров опускається в область кінцівок, що надає позитивний ефект при гіпертонії, цукровому діабеті, остеохондрозі, радикуліті та інших захворюваннях. Вона ефективна при ознаках атрофії мозочка, хвороби Меньєра (захворювання проявляється приступами запаморочення, шумом в одному вусі, втратою слуху, порушенням рівноваги) і подагрі. Дана вправа при її регулярному виконанні виключно ефективно для тих людей, у кого мерзнуть кінцівки... Цей метод лікує корінь хвороби, а також чудово зміцнює імунітет організму.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com