тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Найбільший пряниковий будинок у світі

До різдвяних свят у Техасі побудували найбільший у світі пряниковий будиночок (у багатьох західних країнах такі солодкі будиночки є одним з найголовніших атрибутів Різдва). Цей величезний "пряник" він містить близько 36 мільйонів калорій і розмірами перевершує навіть багато звичайних будівель...

 

 

Кухарі тиждень не відходили від духовок, де випікалися коржі для будівельних цеглин, а потім вручну прикрашали стіни цукерками. Всередині будівлі обіцяють проводити дитячі свята. За невелику плату відвідувачам навіть дозволять відламати льодяник з віконця або пастилку з дверей. На створення будинку пішло 7200 яєць, більше трьох тонн борошна і цукру, 800 кілограмів вершкового масла і більше 22 тисяч цукерок - більша частина всього цього була пожертвувана благодійниками. Будівельники звели каркас з будівельних матеріалів, проте все інше в будинку можна їсти. «У цьому будинку є все, крім водопроводу», - заявив один з авторів проекту Білл Хортон.

Будинок був побудований місцевими ентузіастами, всі виручені гроші спрямують у фонд лікарні Святого Йосипа. За тиждень вдалося зібрати близько 150 тисяч доларів, пише Daily Mail.  Квиток коштує 3 долари для дорослого та 2 долари для дитини.


 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com