тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Соляний готель LunaSalada в Болівії

Цей готель від інших відрізняє те, що для будівництва були використані тільки ті матеріали, якими було вкрите плато, на якому він знаходиться. Назва готелю говорить про те, що смак у готелю є й досить особливий. Соляний готель «LunaSalada», знаходиться в Болівії і має свою історію, адже у цьому році він уже відзначив своє двадцятиріччя...


З моменту відкриття готель «LunaSalada» визнаний одним з кращих готелів не тільки Болівії, але і зайняв одне з почесних місць серед кращих готелів світу. Унікальність і неповторність цього готелю в тому, що він побудований недалеко від місця, де було розташоване величезне соляне озеро Уюні, від якого залишилося тільки плато величезних розмірів.

 


Чудово виглядає, чи не так! До речі, щоб пожити в таких умовах соляного царства, не обов"язково їхати десь на край світу в Болівію. Достатньо тут http://caminos.com.ua/catalog/solyanaya-komnata/ заказати справжню соляну кімнату, з унікальним оздоровчим мікрокліматом.

Соляний готель «LunaSalada» був побудований в далекому 1993 році і спочатку був розрахований на 24 місця. За всі роки існування він не зазнав практично жодних змін. Для будівництва були використані соляні блоки, які відрізняються досить високою міцністю, тому ремонтні роботи готелю поки не потрібні. Але не тільки це робить готель унікальним і неповторним, найбільше в ньому приваблює оригінальна обстановка. Внутрішнє оздоблення вражає своєю пишністю, а незвичайної краси природа є безпосереднім плюсом цього готелю. Місце для будівництва було обране в самому центрі соляного плата, на якому знаходиться, не менше 10 мільярдів тонн солі. Навколишній ландшафт дуже красивий і різноманітний. Тут не тільки можна споглядати болівійські Анди, але і милуватися прекрасними краєвидами, якими багата місцевість. На тлі всього цього шику можна помилуватися гігантськими кактусами і незвичайної краси фламінго, а також стати свідком незвичайних картин з кристалів солі.

Основним будівельним матеріалом тут використовували плити кам'яної солі. Можна сміливо стверджувати, що звичайним будівельним матеріалом його назвати не можна. Тут же все: і підлога, і стіни, і навіть предмети меблів зроблені з масиву кам'яної солі. Все це виглядає велично і заворожуюче одночасно. Все це пишність розбавлене виробами і предметами народної творчості з натуральних матеріалів, що додає інтер'єру особливий колорит. Адже килими, покривала, постільна білизна та яскраві подушки чудово поєднуються з основним будівельним матеріалом і створюють затишну атмосферу.


 

 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com