тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Японський метод лікування водою

Це дуже популярна на сьогодній день методика в Японії. Головний постулат стверджуэ про те, що необхідно пити воду відразу після ранкового пробудження задля покращення здоров"я, зовнішнього вигляду і загального емоційного стану.

В останній час дослідники пререконують, що для багатьох захворювань вода є 100% ліками. Головний біль, ожиріння, артрит, проблеми з серцем, серцебиття, епілепсія, бронхіт, астма, менінгіт, гастроентерит, діарея, діабет, різні захворювання очей, горла, вух, носа і т. д...

 

Суть методу:

1. Вранці, ще до того, як почистити зуби, необхідно випити чотири склянки води.

2. Почистіть зуби, але не їжте і не пийте нічого протягом наступних 45 хвилин.

3. Після цих 45 хвилин, можна їсти і пити все, що завгодно.

4. Випивайте склянку води через п'ятнадцять хвилин після кожного основного прийому їжі, сніданку, обіду або вечері, після не їжте і не пийте протягом наступних двох годин.

5. Ті, хто не в змозі випити з ранку чотири склянки води, може почати з меншої дози і поступово збільшувати її, щоб дійти до чотирьох чашок.

Такий погляд на японський метод має сенс, якщо ви думаєте про те, як змінилися умови життя людей в останні роки. Ніщо не є екологічно чистим, а достаток доступних продуктів, не дає ніякої гарантії, що вони підходять для здорового способу життя. З водою вимиваються всі шкідливі речовини з нашому організмі. Бігати часто в туалетну кімнату - це добре, адже так очищається наше тіло. Пийте багато, щоб відвідати туалет частіше. Проте перед застосуванням обов'язково проконсультуйтеся з лікарем! Кажуть, що дана методика допомагає значно покращити зовнішній вигляд, і навіть дещо омолодити обличчя, а це так важливо особливо для жінок. Так, що, шановні леді пийте багато води, а ще вибирайте духи на лето від інтернет-магазину MAKEUP. Тут є дійсно чудові витончені парфуми, який здатний зробити вас ще більш привабливими, і сексуальними. Вся продукція оригінальна, і здатна задовільнити найпримхливіші смаки. Найвідоміші світові бренди дарують вам радість життя!

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com