тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Клуб Volupte Lounge: особливий післяобідній чай

Раніше в Англії післяобідній чай зазвичай асоціювався з бутербродами і відвідинами бабусі. В останні часи ця традиція перетворилася в модний спосіб відпочинку від роботи в готелях і ресторанах високого класу. Природно, це стосується людей, які можуть собі дозволити відвідування подібних закладів, а таких з кожним роком у країні стає все більше...

 

Словом, поєднання слів «післяобідній чай» отримало виразний сучасний макіяж з нальотом гламуру, нічних розваг і захмарних цін. Мова вже не йде про те, щоб купить дахунпао чи якийсь інший хороший китайський чай, парочку бутербродів і перекусити в компанії друзів або родичів. Перевершити сусіда в умінні витрачати гроші навіть на таку просту церемонію все більше виходить на перший план. Відповідно, все, що стосується самого чаю, відійшло в тінь, але, слід зазначити, що у англійців і в часи дідусів цей напій далеко не завжди домінував в традиції.

 


Клуб Volupte Lounge в Лондоні поряд з традиційними булочками і вершками пропонує відвідувачам щось особливе під назвою "високий чай", в комплекті з келихом шампанського і бурлеск-шоу. Поки відвідувачі насолоджуються своїм чаєм, танцівниці, одягнені в традиційні корсетні костюми в стилі 1920-х років, дражнять їх спокусливими танцями, сама пікантна частина яких складається з повільного роздягання. В той час, як меню складається з цілком адекватних страв, атмосфера, що панує на невеликій сцені і між столиками, викликає дуже неоднозначні почуття.

Відвідування Volupte Lounge обійдеться як мінімум в 49 фунтів стерлінгів, тобто в межах 75 доларів. У цю суму входять декількох видів сендвічів, теплі булочки, домашнє варення, збиті вершки, домашні кондитерські вироби, вибір вишуканих сортів чаю і склянку шампанського. Крім цього, по суботах відвідувачів чекають жива музика і захоплюючі виступи кращих танцюристів і співаків бурлеску, яке очевидці описують не інакше, як "дотик магії". Цікаво, що в клубі, який описує себе як “самий декадентський клуб з рестораном для вечері в місті" працюють курси бурлеску для тих, хто бажає спробувати ці танці у себе вдома.


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com