тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Проти сидячого способу життя: експериментальний офіс в Амстердамі

Сьогодні ні для кого не секрет, що сидячий спосіб життя, який веде більшість сучасних офісних працівників, поступово краде здоров'я і, відверто кажучи, вбиває. Голландська дизайн-студія запропонувала абсолютно нове несподіване рішення цієї проблеми - незвичайний експериментальний офіс без стільців і столів...

 

 

Дизайнери голландської студії RAAAF у співпраці з художницею Барбарою Віссер (Barbara Visser) розробили концепт інноваційного офісу без стільців і столів. Проект отримав назву «The End of Sitting». За результатами численних медичних досліджень, сидячий спосіб життя в більшості випадків стає причиною розвитку різноманітних серйозних захворювань. Саме цей факт послужив передумовою до створення якісно нового робочого простору, максимально безпечного для здоров'я працівників. Реальна модель офісу була побудована в одній з галерей Амстердама. Технологічна особливість робочої середовища полягає у відсутності прив'язки людини до конкретного місця. У такому офісі працівник може виконувати свої функції, сидячи, лежачи, стоячи і в будь-якому місці, де йому заманеться.

 

До речі, в одному з офісів Великобританії на чергування заступив перший робот-охоронець - Bob. Робот був розроблений і сконструйований дослідниками університету Бірмінгема. Вчені поставили перед собою мету навчити апарат розумним і незалежним дій в реальному оточенні. Всі роботи по проекту оцінюються в $12,3 млн.

Bob являє собою повністю автономного робота ростом 1,75 метра. Він сканує всі приміщення в будівлі за допомогою 3D-сенсорів і складає картинку того, як вони повинні виглядати. Ледве в приміщенні щось пересунеться чи зміниться з часу його останнього сканування, робот негайно повідомляє про це службу безпеки. Робот «знає», як йому зарядити себе, коли батарея сідає, і вміє просити допомогу, якщо застряг під час пересування по будівлі. На даний момент перша серія випробувань робота успішно завершилася.

 

диваны купить оптом

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com