тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Магія присіданьЯка фізична вправа є найоб"єктивнішим показником загальної сили? Лежачі жими штангою ? Маса спортзальних воїнів-качків, скоріш за все, погодяться з цим твердженням. Однак найдосвідченіші переконують, що неперевершеною королевою фізичних тренувань є присідання, причому в любій формі. Що ж таке ефективні присідання?...

 

 

Присідання - це найбільш енерговитратна вправа з усіх, за цією ознакою до неї наближається хіба що лише станова тяга. Тому дуже часто тренувальний день складається лише з високоінтенсивних присідань, бо сил на прокачування інших м'язів просто не залишається, хіба що дрібних, таких як шия, передпліччя, прес.

Ефект від присідань пов'язаний із декількома причинами:

1. Присідання задіють велику кількість м'язів, але найбільше - стегно, сідниці, низ спини, прес.

2. Присідання стимулюють вироблення тестостерону (непрямим підтвердженням цього є сильна нічна ерекція) і інших гормонів, що володіють анаболічною дією.

3. Присідання стимулюють метаболізм - розганяють обмін речовин.

4. Стимуляція гормонів і метаболізму позитивно впливають на зростання м'язової маси по всьому тілу, навіть тих, що не були задіяні у вправі безпосередньо.

 
 

А ось секрети ефективних присідань:

1. Чим глибше присід, тим більший ефект від вправи.

2. При присіданні спина повинна бути напруженою, рівною у верхній частині і прогнутою в попереку (для цього груди випинається як можна більше вперед, а сідниці - як можна більше назад) і злегка нахиленою вперед.

3. При присіданні дихання повинно бути виключно черевним, тому не затягуйте занадто сильно атлетичний пояс.

4. Щоб не травмувати колінні суглоби, напрямок колін при присіданні повинен співпадати з напрямом ступень.

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com