тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Сукні з географічних карт від Елізабет Лекурт

Французи в усі часи були законодавцями моди. Продовжують вони дивувати своїми ноу-хау в моді і зараз. В їх салонах і ательє завжди народжуються найбільш креативні, унікальні ідеї. Ось і французькій художниці Елізабет Лекурт (Elisabeth Lecourt) прийшла в голову фантастична думка - шити вбрання, з чого б ви думали? Як не дивно, зі справжнісіньких географічних карт!...

 

 

Коштує такий ексклюзив, звичайно, недешево, навіть за європейськими мірками, та й по вулиці в штанах чи жіночих футболках з такого матеріалу не дуже-то пройдеш, але до художниці завжди стоїть черга модників і модниць, охочих подивитися на виставку її унікальних робіт.

Ось так, хтось, щоби бути якомога стильнішими купляють деякі люди дорожезні вишукані елітні ткани, заказують пошиття одягу у модних дизайнерів, а хтось обмежується простим папером, щоправда у нашому випадку не зовсім простим.

 


Для пошиття одягу Елізабет використовує будь-які географічні карти. Головне, щоб вони були яскравими, незвичайними, і такими, що привертають увагу. Це як справжні карти, величезні, які ми звикли бачити в класах, офісах, кабінетах, так і вигадані. Тут фантазії немає межі. Якщо асортимент справжніх карт обмежений, то вигадані нові можна придумувати хоч кожен день. Це і карти місцевості, які використовуються у фільмах, і карти комп'ютерних ігор, коміксів, книг, журналів, газет.

У своїй роботі Елізабет Лекурт використовує також карти великих міст, таких як Париж, Нью-Йорк, Лондон, Берлін. Можливі навіть різні варіанти комбінування карт в одній якійсь моделі гардеробу, будь то спідниця, сукня, спідниця або брюки. Завдяки використанню таких «тканин», навіть банальні і застарілі моделі одягу «звучать» по-новому і отримують «друге модне дихання».


 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com