тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Пайнберрі

Ягода, яка об'єднує смак ананаса і форму полуниці, була виявлена в Південній Америці і врятована від вимирання голландськими фермерами. Вона органічно поєднує смак і запах ананаса з формою і текстурою полуниці. Спочатку вона зеленого кольору і по мірі дозрівання поступово блідне...

 

 

Незважаючи на незвичайний запах і смак, пайнберрі має однакову генетичну структуру із звичайною полуницею. Білосніжні ягоди для необізнаного покупця можуть виглядати як недоспіла полуниця, але її свіжий, соковитий, кисло-солодкий смак більш схожий на ананас. Ягоди були врятовані від вимирання голландськими фермерами і тепер почали продаватися в західних супермаркетах.

Красива ягідка, до речі, є такий сайт Домовик, і там ви знайдете багато пізнавальної інформації про рослинний світ.

 

Пайнберрі - це гібрид суниці чилійської і суниці віргінської. Виведена в Нідерландах, і створена Хансом де Йонгом. Забарвлення ягоди варіюється від оранжевого до білуватого. В 2009 році офіційно ягода була названа Ananaserdbeeren, що означає ананасова полуниця, але потім для ринку Великобританії ягоду перейменували в «пайнберрі» (англ. pineberry).

Пайнберрі в Європі вирощують в обмеженій кількості, орієнтуючись на справжніх гурманів, так як ягоди занадто дрібні і дорогі, що робить цей бізнес малодоходним. Існують інші сорти, такі як "біле насолода", "біла душа". Ціна за 125 грам становить від 4 до 6 доларів. Знадобилося близько шести років вирощування і селекції, щоб ягода досягла такої досконалості, як тепер. Розміри пайнберрі складають від 15 до 23 мм, вирощується в теплицях. Зріла ягода має біле забарвлення, з червоними насінинами. Якщо ви надумаєте вирощувати білу полуницю, то ви повинні знати наступне: пайнберрі теплолюбний, не переносить надмірне зволоження ґрунту і велика відстань між кущами.


 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com