тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Найпоширеніші програми

Зараз досить складно уявити собі життя без комп'ютера. Різні комп'ютерні програми значно полегшують життя людини. Багато з них користуються величезною популярністю у більшості населення. Найбільш поширені програми - це програми-месенджери, які призначені для швидкого спілкування...

 

 

Найбільшою популярністю користується скайп, ця програма дозволяє не тільки моментально передавати повідомлення один одному, але і спілкуватися за допомогою вебкамери. Ще зовсім недавно таке спілкування здавалося просто неможливим. Ця програма дає можливість побачити родичів, своїх друзів, які проживають в іншому місті чи за кордоном. А так само по скайпу можна спілкуватися з новими знайомими з інтернету.

Це абсолютно безкоштовні послуги, втім, як і сама програма, яку можна вільно завантажити з мережі. Але в скайпі є і платні послуги, наприклад дзвінки на мобільний телефон. Сама програма дуже проста і доступна, навіть для людей далеких від техніки освоїти скайп не складе великої праці.


 

На другому місці за популярністю схожа програма ICQ або, як кажуть в народі - Аська. Завдяки якій, можна швидко спілкуватися через листування. Ця програма найбільшою популярністю користується у ділових людей, скачати її можна безперешкодно в інтернеті. В ICQ немає відеозв'язку, як в скайпі, тому програма менш популярна у простих людей.

Серед найпоширеніших програм варта відмітити антивірусники. Адже без них просто неможливо пересуватися по просторах інтернету. Такі програми, як Нортон, антивірус Касперського, Авір Аваст, Нод 32, вважаються найбільш затребуваними, так як вони надійно захищають комп'ютер від вірусів. Багато антивирусників мають безкоштовний пробний термін використання. Він може тривати від тридцяти днів і до року, а далі потрібно програму купувати. Тому, з'явилися популярні програми з пошуку ключів для антивірусників, які продовжують безкоштовний термін. Такі програми вважаються не дуже законними, але, тим не менш, популярність їх досить велика.

Варта відмітити і різні спеціалізовані професійні програми, наприклад Консультант Плюс, яка являє собою величезну базу правового характеру. До речі цена Консультант Плюс на сайті consultant-prof.ru найнижча.

Також варта відмітити різні текстові та графічні редактори. Одна з найбільш популярних програм - фотошоп. Завдяки цьому редактору можна не тільки удосконалити невдале фото, але і навчитися малювати, робити різні колажі, вставляти фотографії в рамки. Фотошоп - програма платна, завантажити її в інтернеті досить складно. Але є сайти, на яких можна скористатися цією програмою онлайн. Так само великою популярністю користуються програми для закачки різного контенту. Однією з найулюбленіших, є програма Торрент. Завдяки їй легко завантажити файл з обмінників не тільки вподобане відео, але і будь-яку комп'ютерну програму, серіали, або книгу. Ця програма безкоштовна, викачати її з інтернету досить просто.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com