тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Революційна кухня Microbial Home

Компанія Philips розробила концепцію новаторської кухні, цілком побудованої на принципах енергозбереження. Проект був представлений в кінці жовтня на Голландської тижня дизайну 2011 в Eindhoven, Нідерланди...

 

 

Нові концептуальні будинки від Philips Design - Microbial Home Probe, будуть не тільки красивими, але і екологічно чистими, і об'єднають у собі новаторські технології, замкнуту екосистему і розумних бактерій. Оскільки ідея цього проекту максимальне зближення людини з природою, передбачається використання новаторських технологій освітлення, переробки відходів, прибирання, приготування їжі, робота яких буде взаємопов'язана. Наприклад, пристрій для утилізації відходів виробляє метан, який служить живленням для освітлення - система Bio-Light (біолюмінесцентні бактерії, які споживають метан).

Кухня в розумному будинку представляє своєрідний острів, який так само є енергетичним центром. Стільниця, яка служить обробною і дошкою, безпосередньо з'єднана з пристроєм для подрібнення відходів. У спеціальному контейнері подрібнене органічне сміття розкладається, виділяючи газ, який застосовується для запуску системи верхнього освітлення та підігріву води. Одним словом - справжня мрія для господині. От тільки ще б тут здалися чудові фасады для кухонь від компанії "Петропрофиль".


 

 

 

У центрі обіднього столу встановлено міні-холодильник. Енергію для його роботи також забезпечує контейнер для відходів. Другий ярус кухонних конструкції призначений для зберігання приправ, вирощування овочів і зелені.

Для непрофесіонала чимось фантастичним здасться технологія переробки пляшок та пластикової тари. У спеціальному пристрої вони подрібнюються і переробляються за допомогою грибків з потужними ферментами протягом тижня, далі, як стверджує Philips, можливий вихід цілком їстівних грибів.


 

 

У проекті цієї кухні передбачений навіть переносний урбанічний вулик - скляна конструкція з гратами, на яких бджоли зможуть будувати стільники. Господарі завжди будуть забезпечені свіжим, натуральним медом, а бджоли, запилюючи навколишні сади, збільшать родючість рослин.

 

 

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com