тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Нора хоббіта і вежа Мордора: котячі приналежності за мотивами "Володаря Кілець"

Команда Тіма Бейкера (Tim Baker) під назвою Superfan Builds створює унікальні речі спеціально для фанатів кіно, відеоігор і коміксів. У зв'язку з випуском останнього фільму епопеї про хоббітів, команда вирішила зробити сюрприз для справжнього фаната "Володаря Кілець", а також для двох котів - Сема і Фродо...

 

 

В якості подарунка була створена мініатюрна нора хоббіта, в якій ховається лоток для котів, а також місце, де котик зможе поточити собі кігті у вигляді вежі Саурона. Класна штучка, шкода, що у нас її не придбаєш. Зрештою, можна купить подарок Украина недорого на uh-ty.com.ua, там є дуже багато оригінальних речей на любий смак.

Команда Superfan Builds підійшла з ретельністю і любов'ю до своєї справи. Вирізавши основу за ескізами, заснованим на відеотрилогії "Володар Кілець", вони прикрасили норку штучним деревом, кущами, камінням, покритими мохом, і навіть поставили на маленькі віконця маленькі горщики з квітами.

Вежу Саурона акуратно покрили товстою мотузкою, викладаючи її на пофарбованій основі різними візерунками, що текстура вежі не зіпсувала детализированности будови. На самому верху на пружинці перебуває "Око Саурона" з тканини. Темна Вежа Саурона Барад-Дур не дає спокою не тільки маленьким відважним хобітам, але і фанатам книг Толкієна. Так, крім щасливих котів, які отримали унікальну "кігтеточку", щасливим володарем особистої вежі з Мордора став Кевін Уолтер. Він власноруч побудував знамениту фортецю з цеглинок Лего.


 

 

 

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com