тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Золоте ліжко вартістю понад 6 млн доларів

Навіть сама діяльна і ділова людина у світі змушена витрачати значну частину свого життя на сон - поки ще не вигадані засоби, що допомагають обходитися зовсім без сну. Так чому б і уві сні не відчути себе нуворишем прямо уві сні? Деякі багатії дійсно мислять в даному напрямку, і купують розкішні ліжка вартістю кілька сотень тисяч доларів і більше...

 

Як не дивно, дорогі ліжка купити часом дуже важко - штучні вироби продаються з аукціонів, які робляться під замовлення. Термін виготовлення золотого ліжка під замовлення може бути великим, ось і доводиться мільйонерам переплачувати за ексклюзивні речі втридорога.

Взагалі золотих, чи інших шикарних лож, вироблених з дорогоцінних матеріалів на сьогоднішній день досить багато. Проте їх всіх повністю затьмарило розкішне ложе Baldacchino. Його творці, відомі дизайнери Fratelli Базиль і Стюарт Хьюз, стверджують, що другого такого ліжка найближчим часом створено не буде. Та й самі дизайнери, за їх словами, настільки віддалися створення Baldacchino, що вклали в неї буквально всі свої вміння, навички і навіть талант.

 

Вартість ліжка автори можуть назвати лише приблизно - ця сума перевищує 6 мільйонів доларів. Для свого дітища дизайнери вибирали всі найдорожчі матеріали, які лише могли знайти у вільному продажу. В цілому Baldacchino повністю виправдовує свою назву, і може вважатися зразком справжнього «класичного» ліжка. Правда, для її виготовлення використовувалися найсучасніші технології. Каркас Baldacchino виготовлений з каштана, вишні та ясена, а зовнішня поверхня ліжка покрита шаром 24-каратного золота загальною вагою 107 кілограмів. Золото нанесено з великим смаком, обплітаючи тоненькими павутинками хитромудрі візерунки, вирізані майстрами-червонодеревниками на поверхні ліжка.

Крім золота, в обрамленні ліжка використовувалися дорогоцінні камені - діаманти, алмази, сапфіри. Для виготовлення балдахіна використовувався шовк найвищої якості.

 


На сегодняшний день нормальное функционирование современного офиса невозможно представить без надежной стильной, а главное - функциональной мебели. Если вам требуется таковая, настоятельно рекомендую ознакомится тут http://msk-promebel.ru/katalog/ с широким ассортиментом рабочих мест для офисных сотрудников. Имеется в наличии мебель разной конфигурации, дизайнерских решений, ценовых категорий.


 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com