тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Збільшувальні контактні лінзи для "автоматизації" зору

Наука - така штука, яку зупинити неможливо. Вчені і винахідники ніколи не задоволені тим, що є, і завжди прагнуть максимально поліпшити і змінити всі наявні звичні нам речі. Колись контактні лінзи були для всіх абсолютно дивним явищем, тепер їх має кожен другий з поганим зором...

 

 

Але мало нам добре бачити - професором Babak Amir Parviz розробляється концепт лінз, здатних збільшувати зображення тоді, коли це вам необхідно. Звучить неймовірно, але хто сказав, що це неможливо?

 


Надихнули професора на цю роботу, як ні дивно, прості можливості мобільних телефонів і інших портативних девайсів - збільшувати навколишній світ у вічко камери, і він вирішив разом зі своїми студентами з Вашингтонського Університету забезпечити людське око аналогічним умінням.

Сказати звичайно просто, але якщо вдивитися в те як виглядає така лінза, розумієш, що подібні проекти під силу реалізувати тільки одиницям людей. Поверхня її - складна мікросхема з сенсорами, модулями і дисплеями. Вбудована антена приймає радіочастоти з окремого портативного передавача, і видає зображення на міні-дисплей. Поки вкрай важко хоча б зрозуміти, як це має відбуватися, а також наскільки це буде зручно і безпечно для зору, але безумовно, у проекту є майбутнє, і можливо коли-то це теж стане звичайною справою для нас.

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com