тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Тамарило - томатне дерево

Цифомандра або Томатне дерево - південноамериканська рослина, відноситься до сімейства пасльонових. Це чагарник або невелике деревце з великими, бархатистими серцеподібним листям і біло-рожевими квітками, схожими на картопляні. Цифомандра не тільки красива, але і корисна: після цвітіння на ній удосталь утворюються червонувато-оранжеві яйцевидні плодии, що зовні нагадують томати...

 

Смак у цих плодів своєрідний, зі специфічним терпким присмаком. Власне, заради цих плодів і вирощують цю гарну і могутню рослину. Томатне дерево дуже легко виростити з однієї насіння. В цьому випадку воно зацвіте вже на другий рік. Маленьке, привабливе, вічнозелене, швидкоросле дерево; досягає 3-5.5 м у висоту (рідко до 7.5 м.). А головне, як ми бачимо з фото - дає чудовий урожай. Ось вам тут http://alterainvest.ru/msk/ ефективний готовий бізнес, з мінімальними фінансовими вкладеннями!


Гладенькі плоди у формі яйця, розташовані поодинці або в групах по 3-12 на довгих ніжках. Плід може бути від 5 до 10 см завдовжки і 4-5 см шириною. Колір шкірки - густий темно-пурпуровий, криваво-червоний, помаранчевий або жовтий, інколи зі слабкими темними поздовжніми смугами. Колір м'якоті від оранжево-червоного до оранжевого або жовтого і кремово-жовтого. У той час як шкірка тверда і малоїстівна - зовнішня частина м'якоті щільна, соковита і прісна, а внутрішня, що оточує насіння, м'яка, соковита, з солодким або кисло-солодким смаком. Насіння тонкі, майже плоскі, округлі, більше і твердіше, ніж насіння томату і володіють гірким смаком. Плід має злегка смолистий аромат і смак, що нагадує недоспілий томат з легким смолистим присмаком.

Спілі плоди томатного дерева розрізають вздовж на дві частини і вживаються з цукром або приправляються і смажаться або запікаються протягом 15 хвилин і використовуються як овочі. При різанні плодів треба враховувати, що сік залишає важковиводимі плями. Для інших цілей, шкірка повинна бути видалена - це легко зробити, якщо полити плоди окропом і залишити їх на 4 хвилини, потім шкірка легко знімається.

Очищені плоди можуть різатися на часточки і використовуватися для соусів або в супах. Приправлені сіллю і перцем, часточки можуть бути використані в бутербродах або в салатах. Порубані часточки змішуються з м'яким сиром. Очищені, нарізані плоди, з нарізаною цибулею, хлібними крихтами, маслом і відповідними приправами застосовується як гарнір до смаженої баранини. Порізані часточками плоди, одні або в суміші з нарізаними яблуками, використовуються як начинка для пирогів. Плоди можуть використовуватися для консервування.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com