тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Роздруковані на 3D-принтері крісла приймають форму тіла людини

Голландський дизайнер створила крісло, використавши технології 3D-друку. Незвичайні меблі легко приймають форму тіла сидячої на ній людини...

 

 

Лілліан ван Даль (Lilian van Daal) вирішила ключову проблему всієї меблів, що роздруковуються на 3D-принтері: як правило, такі сидіння дуже красиво виглядають, але виявляються дуже незручними у використанні. В основі ж нового крісла - особлива комірчаста структура. Комірки можуть бути різної форми, не відрізняючись одна від одної функціонально.

Меблям з багатошаровою структурою притаманна досить висока міцність і, при цьому, вони за твердженням людей, що спробували ними скористатись достатньо комфортні. Справа у тому, що крісло у буквальному сенсі приймає форму тіла людини, яка сіла у нього.

 


Дизайнерка визнає, що при створенні меблів черпала натхнення в дикій природі. Наприклад, губчаста структура деяких морських мешканців допомогла придумати ідею для роздруківки комфортного крісла на 3D-принтері. Щоправда новітня розробка досить дороговартісна. Щоб надрукувати одне зручне крісло в домашніх умовах потрібно витратити в середньому 96 годин часу і $10 тисяч на матеріали.

Передбачається, що в перспективі ціна таких меблів істотно знизиться - зараз Лілліан ван Даль працює над тим, щоб підібрати більш дешеву альтернативу пластику для друку.

 

 

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com