тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Різдво. Святкове оздоблення Білого дому

У період різдвяних свят резиденція президента США - Білий дім - стає особливо популярною серед відвідувачів. Ажіотаж навколо палацу досить виправданий; кожен бажає оцінити красу внутрішнього оздоблення...

 

 

В цьому році декоруванням залів і коридорів займалися понад 80 волонтерів. Вони прикрасили 50 ялинок, головна з яких була встановлена в Блакитній кімнаті. Варто зазначити, що тема оздоблення поточного року - «Чарівна зимова країна очима дітей».

Events in the SKYБудівля була зведена в 1800 році, сам процес будівництва зайняв період трохи більше ніж 8 років. Ним керував архітектор Джеймс Хобан, що виграв конкурс на будівництво, в якому брали участь 9 чоловік (це був конкурс на кращий проект для «Будинку Президента»). Проект будинку складався з урахуванням побажань першого американського президента Джорджа Вашингтона. Примітно, що зараз багато хто вважає його співавтором цього проекту, зробили будинок більш значним, величним, величавим. За весь час свого існування Білий Дім США пережив багато змін, серйозну реставрацію, пожежу, проте його зовнішній вигляд зберігся і дійшов до нас у своєму первозданному вигляді. Так, наприклад, відомо, що найбільш значущі, кардинальні зміни у вигляд будинку внесла Жаклін Кеннеді. Саме вона поміняла відтінки в Червоній кімнаті, які стали віддавати темною вишнею, саме після її дій і розпоряджень Овальна кімната, будучи блакитною, стала білою. Кеннеді розпродала чимала кількість предметів інтер'єру та оздоблення будинку, що мають історичну та культурну цінність, чим викликала невдоволення багатьох людей. Досі дизайнери відчайдушно намагаються відшукати ці деталі.

На сьогоднішній день загальна площа Білого дому становить близько 7,2 га землі, в ньому налічується 132 кімнати і 412 дверей.

До речі, для того щоб піднятися на один з 6 поверхів, бажаючі можуть скористатися одним з 3 ліфтів або одного з 7 сходів будинку. Місцеве населення дуже шанобливо ставиться до Білого дому. Для них ця будівля асоціюється з владою, силою, стабільної життям. Білий дім згадується в багатьох творах літератури і кіно. Кожна країна має свої символи, і Білий дім - це один з найбільш відомих і цікавих символів США.


 

 

 

 

 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com