тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Аксесуари та одяг з паперу від Jule Waibel

Молодий дизайнер одягу Юлі Вайбель (Jule Waibel) навчився створювати з паперу складні скульптури, аксесуари і навіть сукні, і це йому досить непогано вдається. Особлива техніка складання, якою володіє Юлі, перетворює звичайний матеріал по вражаючі тривимірні об'єкти, здатні стискуватися і легко змінювати форму...

 

 

«Життя - це подорож, а об'єкти, здатні складатися, відображають мінливість нашого світу», - пояснює Юлі. «Я активно використовую складання в процесі своєї творчості. В результаті виходять дивовижні речі: сукні, які змінюють форму у відповідності з рухами тіла, сумки, здатні розширюватися, доладні парасольки... Всі ці предмети елегантні і красиві, а крім того, вони додають руху в повсякденне життя», - розповідає дизайнер.

Цікавенький гардеробчик получиться, проте далеко не всі прихильники авангардизму, і для багатьох одяг з китаю буде кращою альтернативою стильно приодітися, а як це вигідно і грамотно зробити читайте на figli.pp.uaю.Основним матеріалом для роботи Юлі вибрала синтетичний папір тайвек. Його нерідко використовують для виготовлення спецодягу і особливо міцної поліграфії. Втім, папір - не єдиний матеріал, з яким працює дизайнер. Так, наприклад, для серії з двадцяти п'яти суконь , які в період розпродажів красувалися у вітринах флагманських магазинів Bershka по всьому світу, Юлі працювала з легким шифоном. Дизайнер легко грає з об'єктами навколишнього світу, модними тенденціями, геометричними формами. Її роботи, натхненні стилем баухаус і повсякденному естетикою, неймовірно красиві і незвичайні - відвідувачі її персональних виставок та модних показів надовго залишаються під враженням від побаченого.

В даний час дизайнер живе і працює в Лондоні. У 2011 році в рідному Штутгарті вона закінчила Університет прикладних наук (Schwäbisch Gmünd). У тому ж році переїхала в Лондон, де отримала ступінь магістра Королівського коледжу мистецтв (Royal College of Art). У Лондоні ж, спільно зі своїми братами, вона заснувала компанію VIOVIO ltd., яка спеціалізується на пошитті модного одягу.

 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com