тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Більше 175 небезпечних хімічних речовин виявлені в упаковці продуктів харчування

Нове дослідження попереджає: деякі упаковки харчових продуктів містять небезпечні хімічні речовини, пов'язані з виникненням раку і безпліддя. Вчені виявили понад 170 небезпечних хімічних речовин, які на законних підставах використовуються у виробництві упаковки для харчових продуктів. Але Агентство з харчових стандартів поспішило заспокоїти споживачів, пояснивши, що всі упаковки харчових продуктів відповідають європейським стандартам і наявність хімічних речовин не небезпечно, якщо вони використовуються в зазначених рамках...


 

 

У дослідженні, опублікованому в журналі Food Additives and Contaminants («Харчові добавки та контамінанти»), перераховано близько 175 хімічних речовин з різним впливом. Виявилися речовини, які негативно позначаються на виробництві сперми, викликають вади розвитку геніталій і порушують вироблення гормонів в організмі. Керуючий директор Форуму Харчової Упаковки доктор Джейн Мунке, який проводив дослідження, заявила: «Споживачеві, звичайно, було неприємно і несподівано дізнатися, що шкідливі хімічні речовини умисно використовуються в матеріалах, що контактують з продуктами харчування».

Список хімічних речовин, виявлених в упаковці, включає в себе ті, які мають властивість накопичуватися у навколишньому середовищі та організмі людини. Фталати, які широко використовуються в якості пластифікаторів, є прикладом тих речовин, які можуть викликати чоловіче безпліддя і рак. Також були знайдені бензофенони та оловоорганічні сполуки, що містяться в друкарських фарбах і лаках харчових упаковок. Дослідники виявили, що деякі види фольги, жерстяних банок, лотків і контейнерів для зберігання, виділяють в їжу невелику кількість шкідливих речовин, які надходять в організм людини щодня.

Доктор Мунке каже, що більшість шкідливих хімічних речовин, виявлених у дослідженні, відповідають критеріям «речовин, що викликають найбільшу стурбованість», встановленим REACH (Реєстрація, оцінка, дозвіл і обмеження хімічних речовин). Під європейськими правилами, хімічні речовини, які підпадають під дію цього списку, повинні бути зареєстровані і дозволені до застосування, але принципи цієї інструкції не поширюються на упаковки харчових продуктів.

Доктор Мунке розповіла Daily Express: «REACH в даний час поширюється на споживчі товари, такі як іграшки, але їжа - це трохи інше. Ми вважаємо, що треба узагальнити, тоді ми зможемо контролювати використання хімічних речовин, з яких роблять упаковку харчових продуктів».

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com