тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Microsoft готова перейменувати Internet Explorer

Корпорація Microsoft розглядає можливість перейменування браузера Internet Explorer, позбавивши, таким чином, продукт від його поганої слави. Фахівці Microsoft і сьогодні продовжують удосконалювати свій браузер, проте, всі спроби залучити користувачів розбиваються об його репутацію. Виною тому - невдала версія Internet Explorer 6...

 

На даний момент корпорація розглядає кілька стратегій виправлення ситуації, включаючи і перейменування браузера. Передбачається, що зміна назви позитивно позначиться на майбутньому програми, і користувачі зможуть поставитися до web-браузеру неупереджено. Втім, представники корпорації поки що не готові конкретно говорити про те, як назвуть Internet Explorer - відомо лише, що обговорення даного питання велося зовсім недавно.

Нагадаємо, в даний момент інженери Microsoft розробляють чергову версію операційної системи Windows, поки що відоме під кодовою назвою Threshold. Ключовою особливістю нової системи стане автоматичне підстроювання під тип пристрою: настільний комп'ютер, планшет або інший мобільний пристрій.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com