тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Кістки тварин як елементи декору: незвичайний ресторан у Мексиці

Назва мексиканського ресторану «Hueso» в перекладі з іспанської мови означає «кістка». Заклад названий так не випадково: в якості декору дизайнери використовували 10 тисяч кісток тварин. Інтер'єр ресторану виглядає затишно і лякає одночасно. Автор ідеї - архітектор Ігнасіо Кадена...


Сама будівля була побудована в 1940-ті роки, її відреставрували, надавши зовнішньому фасаду неординарний вигляд. Обробка виконана керамічною плиткою ручної роботи з зигзагоподібними візерунками, що нагадують гігантські стібки швейної машинки. Усередині стіни прикрашені безліччю кісток. Одні скелети є справжніми, інші - муляжами з литого алюмінію. Правда, виглядає все дуже реалістично.

Ігнасіо розповідає, що настільки незвичайна ідея декору народилася у нього під впливом вчення Дарвіна. Відвідувачі можуть побачити побілені мандибули, хребти, черепа, виставлені на загальний огляд у відкритих вітринах. Кістки гармонійно поєднуються з білосніжним декоративним посудом, нагадуючи про те, що раніше люди використовували їх в якості виделок і ложок. Незважаючи на те, що розповідь про ресторані звучить трохи страхітливо, інтер'єр напрочуд стильний і свіжий.


 

 

 

Мабуть, більшу кількість кісток можна побачити хіба що в чеському готичному костелі Всіх Святих, де середньовічні майстри використовували людські кістки в якості оздоблення інтер'єру. Костел вважається одним з найжахливіших пам'яток мистецтва. Його стіни прикрашають 40000 людських кісток Середньовіччя.

Цікава історія у цього моторошного місця. В 1278 році настоятель монастиря, Генріх, побувавши на Голгофі, привіз звідти трохи Святої землі і розкидав її по території місцевого абатства. Звістка про це рознеслася далеко за межі Чехії. Люди з усієї Центральної Європи бажали, щоб їх поховали на цвинтарі при цьому монастирі. Звичайно, з часом воно сильно розрослося, а місця всім не вистачало. Ченці стали складати останки тисяч людей в усипальниці, а на їх місці ховати нові тіла.

 

 


Компания «ДревКос» предлагает оригинальные брусовые дома - 3D проекты на любой вкус и бюджет. Такие дома отвечают самым требовательным запросам комфорта, экологической безопасности, функциональности, эстетики и долговечности.


 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com