тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Телевізори навчили стежити за глядачами

Сучасні технології, повязані з розвитком ТВ дійсно вражають! Так, нещодавно представлено новий інноваційний процесор, що визначає відстань між глядачем і екраном. Це дає можливість реалізації декількох досить цікавих методів для його застосування. Наприклад, якщо ви дивитеся телевізор, і іноді переміщаєтеся по кімнаті, датчик зафіксує ці зміни, відповідно підлаштувати рівень гучності акустики і ставлення гучності на лівому і правому каналі...

 

 

Більш того, ця розробка компанії STMicroelectronics має функцію розпізнавання обличчя - відмінний метод обмежити доступ до комп'ютера, чи телевізора сторонній людині, або заборонити дітям переглядати канали «від 18 і старше». За допомогою датчика освітленості, ПОЇ також може підлаштовувати рівень підсвічування екрана телевізора. STMicroelectronics хоче інтегрувати процесор з модулем камери, розміри якого складуть приблизно 6х6х3,4 мм, Але компанія планує поставляти свій новий процесор окремо, пропонуючи виробнику телевізора і монітора самостійно подбати про необхідну камеру.

Як кажуть представники STMicroelectronics, комерціалізацію процесора запланували на 2015 рік. Застосування такої технології в комплекті з іншими інноваційними розробками, такими як настройка триколор тв дасть можливість стверджувати, що сучасне ТВ вийшло на новий якісний рівень

 

Дещо раніше компанія STMicroelectronics, представляючи свій новий чіп процесора/підсилювача нового покоління SoundTerminal STA370BWS, заявила про створення «звука, чистіше кристального». Продукт позиціонується для застосування в широкому спектрі користувальницької електроніки, включаючи популярні зараз ультратонкі РК-телевізори зі світлодіодним підсвічуванням. Реалізована в чіпі фірмова технологія Full Flexible Amplifier (FFX) передбачає виведення високоякісного стереосигналу потужністю 10 Вт і більше.

STMicroelectronics заявила, що її новий чіп відповідає актуальним запитам ринку, забезпечуючи високу якість сигналу, з низьким рівнем шумів і спотворень, в поєднанні з розширеними функціями обробки звуку та інтеграції додаткових блоків, що дозволяє скоротити загальну кількість компонентів і собівартість пристроїв, і мінімізувати їх розміри. Мікросхема STA370BWS примітна також і тим, що вона стала першим аудіопристроєм, виробленим по фірмовому техпроцесу BCD8 (Bipolar/CMOS/DMOS). Дана технологія, доведена компанією вже до восьмого покоління, дозволяє інтегрувати в одному чіпі аналогові, логічні і високовольтні блоки. Серед іншого, чіп оснащений функцією перевірки на наявність короткого замикання в ланцюгах навантаження, що має підвищити безпеку додатків.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com