тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Англійський мастиф: найважча собака в світі

Зараз у світі існує безліч порід собак. Деякі з них, такі, як йоркширські тер'єри, що можуть поміститися в кишені хазяїна. Інші настільки величезні, що можуть спокійно катати дітей і підлітків на спині. Незважаючи на все розмаїття виведених кінологами порід, один факт залишається незмінним вже багато років. Безумовна першість "у важкій вазі", однозначно, належить одній-єдиній породі під назвою англійський мастиф...

 


Чтобы надежно защититься от укусов собак, советую на http://diliashocker-spb.ru/ приобрести эффективный отпугиватель - ультразвуковой электрошокер.


 

 

Ці собаки можуть досягати ваги до сто сімдесят кілограмів при зрості більше сімдесяти п'яти сантиметрів у холці. Англійський мастиф - не тільки найважча собака у світі, але й найдревніша. Існує безліч версій того, як з'явилася ця порода. Найбільш вірогідною історією походження цих могутніх тварин вважається їх ввезення на територію Британії племенами кельтів у другому тисячолітті до нашої ери. Ці собаки відзначалися чудовими бійцівськими якостями і без роздумів атакували ворога. Пізніше мастіфи, завезені на територію Римської Імперії, постійно використовувалися в гладіаторських боях.

В даний час давньоанглійський мастиф нагадує своїх далеких предків лише розмірами. Сучасний варіант - це спокійна, незворушна тварина, яка втратила колишню дикість, але, тим не менш, зберігає свій бойовий потенціал і природну силу. Зовнішні дані цієї породи не переплутаєш ні з якою іншою - мастифів часто порівнюють з королями, настільки велично вони виглядають серед інших собак.Давньоанглійський мастиф - це мускулиста собака, з глянцевитою короткою, щільною шерстю, яка може бути палевого, сріблястого або тигрового забарвлення. Незалежно від тону вовни всі представники цієї породи носять чорну "маску", що поширюється на всю морду і вуха собаки. Одним з основних показників породи є розмір голови тварини. В ідеалі ширина і довжина черепа повинні мати співвідношення два до трьох.

Мастиф - це дуже розумна і чудово піддається дресируванню собака, універсальна у використанні. Він може бути відмінним супутником на полюванні - предки цієї породи незмінно супроводжували ассірійців в цькуванні львів. У той же час, мастиф - це прекрасний охоронець, одним своїм виглядом що наводить жах на всіх, хто наважиться вторгнутися на територію без дозволу господаря, і готовий в будь-який момент кинутися на захист господаря та його майна. Незважаючи на страхітливий вигляд і розмір, мастіфи - надзвичайно добрі і ласкаві домашні улюбленці. Вони відрізняються величезною відданістю господареві і ніколи не чіпатимуть того, кого вважають "своїм". Навпаки, психічно здоровий мастиф швидше візьме під свою опіку маленьку дитину і буде захищати її від того, що він вважатиме небезпечним.


 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com