тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Як переслати поштою 80 тисяч цеглин?

У США за допомогою пошти можна пересилати не тільки листи. Рослини, комахи, деякі види тварин, футбольні м'ячі, водні лижі... ось далеко не повний список речей, які можна покласти в посилку. Але як покласти в посилку справжній БАНК? Мається на увазі приміщення цієї установи.

Під катом ви зможете дізнатися про досить цікаву і неймовірну історію, що сталася на початку минулого століття в Сполучених Штатах. ремонт мобільних телефонів Львів

 

Саме банк зміг переслати за допомогою пошти якийсь молодий бізнесмен на прізвище Колтарп. Колтарп зібрався побудувати будинок, на першому поверсі якого повинен був розташовуватися банк. Будівельний майданчик для майбутнього банку розташовувалася в 190 кілометрах від найближчого цегельного заводу. Щоб перевезти 80 000 цеглин, потрібні солідні грошові вкладення. Бажаючи заощадити гроші, Колтрап вирішив пересилати цеглу в поштових посилках. Здавалося б, яка тут може бути економія!? Проте підприємливий молодик прорахував усе.

Бізнесмен упаковував цеглу в ящики вагою по 23 кілограми - більше не дозволяли поштові правила. За один раз він відправляв по сорок таких ящиків - тобто приблизно по тонні цеглин. Поштові відправлення не йдуть по прямій - вони проходять складний шлях, розрахований таким чином, щоб бути оптимальним для швидкої доставки вантажів. Тому кожна партія цеглин проходила замість 190 кілометрів більше 640. І все одно поштова пересилка виявилася дешевше звичайного перевезення.

Поштові працівники, звичайно, не дуже зраділи тому, що їм доводилося перевозити щодня тонни цегли. Колтрап все-таки зміг переслати всі свої 80 000 цеглин, але після цього випадку пошта змінила правила. Тепер відправляти більше 90 кілограмів вантажу в добу було заборонено. Пояснюючи введення нового правила, поштова служба США написала так "... пошта Сполучених Штатів не призначена для пересилання будівель!".

До речі, побудований Колтрапом банк існує досі - якщо ви захочете його відвідати, він розташовується в штаті Юта, місто Вернал. Місцеві жителі так і прозвали його "Посилочний Банк".

 


Каждый из нас сталкивался с такой ситуацией необходимости быстрой ссуды. И, конечно, же, не под грабительские проценты. Чтобы получить кредит наличными быстро и выгодно советую воспользоваться уникальным предложением от банка "Ренессанс Кредит". Лучших условий не найдете!


 

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com