тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Google готує новий музичний сервіс YouTube Music Key

Корпорація Google готує до запуску новий сервіс YouTube Music Key - за фіксовану щомісячну плату користувачі зможуть слухати і скачувати музику без обмежень. В загальних рисах YouTube Music Key схожий на інший сервіс Google Play Music All Access. Втім, новий ресурс буде пропонувати користувачам набагато більш широкий асортимент музики...

 

Наприклад, будуть доступні не тільки оригінальні альбоми, але також відеозаписи концертних виступів або ремікси, що ніколи до цього публічно не демонструвались, одним словом, кожен зможе скачать бесплатно без регистрации музыку на любий смак. Реклами в новому сервісі не буде, і це тішить!Правда, щомісячна передплата обійдеться в $9,99.

Крім аудіоматеріалів, користувачі YouTube Music Key зможуть качати собі і відеокліпи. Про дату офіційного запуску сервісу поки що нічого не повідомляється. Відомо, що на даний момент Google працює над договорами про ліцензування музичних композицій з деякими звукозаписними компаніями.

Тим часом, у Великобританії з'явився сервіс Tunepics, користувачі якого можуть підбирати до своїх фотознімків довільне музичний супровід. Експерти ринку вже охрестили додаток «Instagram з саундтреком». Запис фотографій з музикою публікуються в мобільному додатку, ними можна ділитися з іншими користувачами. На даний момент в базі ресурсу знаходиться 35 млн музичних композицій, доступних для використання.

І ще новинка по музичній темі. Сервіс мікроблогів Twitter вивчає можливість придбання компанії SoundCloud, що займається розповсюдженням музики і аудіоматеріалів. Умови та деталі угоди поки що не розголошуються. SoundCloud - безкоштовний онлайн-сервіс, де користувачам-меломанам надається можливість безпроблемно качати аудіофайли і ділитися ними. Ресурс позиціонується, як «YouTube для аудіо» і наразі понад 250 млн користувачів оцінили його переваги. Для Twitter це буде найдорожча угода в історії - відомо, що на початку 2014 року SoundCloud залучила $60 млн інвестицій, а вартість компанії досягла $700 млн.

Раніше в Мережі з'явилася фінансова звітність сервісу мікроблогів Twitter за I квартал 2014 року. Порівняно з аналогічним періодом 2013 року доходи зросли майже вдвічі - до $250 млн.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com