тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Меблі-алфавіт від італійського дизайнера

При оформленні інтер'єру душа просить чогось незвичайного, унікального і неповторного, щоб ні у кого такого не було. Іноді хочеться вразити всіх просто наповал. Найпростіший спосіб досягти бажаного - оригінальні меблі. Італійський дизайнер Клаудіо Скотто запропонував неймовірну колекцію, яка і прикрасить будинок, і заодно допоможе дитині вивчити алфавіт...

 

На створення оригінальної колекції меблів Клаудіо Скотто надихнув звичайний алфавіт. Дизайнер придумав цікавий спосіб перетворити букви в красиву і практичну меблі. В результаті вийшли симпатичні крісла, столи, полиці, дивани. Вони виглядають сучасно, цікаво і неповторно. Такі меблі ідеально підійдуть тим, хто не боїться експериментів і нетрадиційних підходів при оформленні інтер'єрів, але не забуває про комфорт і функціональність.

 

 

 

 

А ось ще одне цікаве мебельне рішення. Одна з найбільш вдалих комбінацій в дизайні меблів, яка передбачає поєднання простоти і елегантності, робить її універсальною як для дому, так і для офісу. Нова лінія витончених предметів інтер'єру є наочним прикладом гармонії мінімалістичного стилю і оригінальних форм, позбавлених грубих гострих кутів.

Студія під назвою Signalement під керівництвом датського дизайнера Пітера Крістіана Миколи Петерсена (Peter Christian Nicolai Petersen) розпочала свою роботу ще 2005 році. Унікальний стиль, в якому виконані всі меблі, що випускається компанією, володіє своїми неповторними особливостями, які вигідно виділяють продукцію Signalement на тлі решти меблів, присутніх сьогодні на ринку промислового дизайну.


Основою концепції компанії є ручна робота - незважаючи на сучасний зовнішній вигляд виробів, що всі елементи інтер'єру і декору виготовляються вручну. Відмінною особливістю стилю, в якому працюють дизайнери, безумовно, є мінімалізм, а також відсутність гострих кутів. Остання колекція складається в основному з меблів білого кольору. Винятком є сіре крісло оригінальної форми, а також комод, в якому внутрішні стінки пофарбовані в яскравий, майже кислотний жовтий колір.

 

 


Безупречное качество, функциональность, изысканный стиль, демократичная ценовая политика – все это о продукции мебельной фабрики GROS. А здесь GrosMebel.ru представлены лучшие образцы мягкой, офисной и корпусной мебели данного производителя.


 

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com