тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Ірга. "Королева задвірків"

До рослин примхливих, що вимагають постійної турботи ми уважно ставимося, дорожимо ними, а до невибагливих, «живучих» - зверхньо, навіть з деякою зневагою. Ірга - якраз така культура. Вона можна сказати "в ігнорі" наших садівників, і це досить несправедливо...

 

 

Зовнішній вид ірги нагадує чорну смородину, а корисні властивості є настільки ж великими і потужними, як і у таких ягід як малина, чорноплідна горобина, смородина тощо. Ірга має багатий вітамінний і мінеральний склад, який робить ці ягоди корисними, цінними та незамінними для тих, хто дотримується здорового способу життя. У плодах ірги міститься величезна кількість різних речовин: органічні кислоти, вітаміни групи А, В, С і Р, стерини, клітковина, флавоноли, моно-і дисахариди, а також мікроелементи (кобальт, мідь, свинець).

Харчова цінність плодів ірги не зовсім стандартні. У 100 грамах ягід ірги міститься 12 г вуглеводів, але практично не присутні жири і білки. Енергетична цінність також є невисокою - не більш 45 ккал на 100 грам продукту. Це відмінний дієтичний продукт.

 


На сьогоднішній день ірга використовується досить широко в лікуванні або профілактиці різних недуг. Все це завдяки властивостям, якими володіє дана ягода. Ірга корисна для людського організму завдяки високим вмістом різних мікроелементів і вітамінів. Наприклад, в ягодах міститься вітамін А, який сприятливо впливає на зір споживача і зменшує ризик розвитку катаракти. Також, в ірзі міститься і рідкісний вітамін Р, який володіє властивістю зменшити ламкість і проникність капілярних судин. Ягоди ірги позитивно впливають на серцево-судинну систему, а також, збільшують еластичність судин і зміцнюють їх.

Ягоди ірги дозволяють позбутися від варикозного розширення вен, усувати недокрів'я і знижувати артеріальний тиск. У ірге спостерігається високий вміст клітковини і пектинів, які сприяють поліпшенню працездатності шлунково-кишкового тракту. Регулярне споживання цих ягід сприяє поліпшенню травлення і позбавляє від проблем, пов'язаних з ним. Крім того, ягоди ірги є відмінним антиоксидантом, який сприяє виведенню з організму радіоактивних речовин, солей, токсинів і важких металів. У сучасних умовах, коли навколишнє середовище є забрудненим - ці властивості є дуже цінними і надзвичайно важливими.

Також, ця рослина досить ефективно використовуються в лікуванні різних хвороб верхніх дихальних шляхів. Вона дозволяє легше переносити ангіни, застуди та інші недуги. Сік ягід часто застосовується для полоскання горла, що дозволяє знімати запалення і полегшити біль. Під час весняного авітамінозу, ірга є незамінним засобом для зміцнення імунітету.

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com