тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

У Нідерландах створили універсальні парфуми

Голландські художники Лернерт Энжелбертс (Lernert Engelberts) і Сандер Плаг (Sander Plug) в черговий раз здивували своїх численних шанувальників. Креативні ідеї та зухвале почуття гумору підштовхнули власників бренду Lernert and Sander до створення парфумерного міксу Everything. Чим же такі незвичайні ці духи?...

 


Изысканные цветочные нотки, восхитительная гармония свежести, дарующая незабываемое ощущение легкости, уверенности и спокойствия. Все это идеальным образом воссоздано в Estee Lauder Pleasures в замечательном парфюме от знаменитого бренда


 

 

Взявши велику прозору пляшку, місткістю 1,6 л, чоловіки вилили туди 1300 парфумів, які були представлені в 2013 році. Звичайно, 1300 - це далеко не всі аромати, які були випущені в минулому році. Але як мінімум, це більшість. Брали не тільки продукцію відомих будинків, наприклад повітряний Angel Schlesser Pirouette або складну водну композицію Giorgio Armani Acqua Di Gioia Essenza, але й релізи невеликих компаній.

В результаті получився такий собі несамовитий парфюмерний мікс, недарма що назва цих духів дослівно перекладається "Все". Ось тільки чи по достоїнству оцінять цю композицію поціновувачі вишуканих запахів?

 

Лернерт і Сандер живуть в Амстердамі. Вони займаються створенням унікальних художніх фільмів, яскравих презентацій, рекламних роликів, а також проводять масу незабутніх акцій. У 2011 році за кращий моушн-дизайн у фільмі «Elektrotechnique» вони були удостоєні нагородою Dutch Design Award. Фільм «Natural Beauty», створений шоуменами за замовленням Nowness, став міжнародним феноменом, отримавши більше мільйона переглядів на YouTube, і був відзначений в блогах блискучих і непередбачуваних Періс Хілтон і Опри Вінфрі.

До речі, а чи знаєте ви які духи вважаються найдорожчи у світі? Так от, у 1999 році Клайв Крістіан купив компанію Crown Perfumery, яка прославилася більше століття тому своїми дороговартісними парфумерними творіннями і які тоді ж удостоїлись уваги не кого небудь, а самої королеви Вікторії! Ті часи минули, і успішна репутація повернулася лише з розкішними творами Клайва Крістіана, які можуть дозволити собі найкрутіші багатії. Крім Clive Christian No. 1 компанія випустила ще одну, більш ексклюзивну композицію No.1 Imperial Majesty, ціна якої досягла 200 тис. американських доларів. У світі випущено лише 10 флаконів цих духів.

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com