тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Технологія і переваги SMS-розсилок

Варто відзначити, що своєчасна подача інформації сьогодні є визначальним критерієм ефективності і успішності багатьох видів діяльності в найрізноманітніших сферах, починаючи від подачі новин і закінчуючи торгівлею. І мова йде не тільки про телебачення, пресу, чи Інтернет...

 

 

У сучасному світі практично у кожної людини є свій мобільний телефон або смартфон, а це означає, що з цією людиною більшу частину часу можна підтримувати зв'язок, тобто, оперативно отримувати від неї інформацію і передавати потрібну йому інформацію. Яку роль у цьому контексті відіграє програма масових СМС розсилок? Сервіс смс рассылки визначеному колу осіб - це миттєва доставка потрібної інформації на вказане коло телефонних номерів. При цьому потрібно відзначити, що СМС розсилка не повинна перетворюватися в спам.

Що це дає відправнику, і які переваги є у даного виду передачі інформації? Візьмемо, приміром, велику компанію, штат якої налічує тисячі співробітників, що працюють своїми групами в певних відділах. Кожен з відділів при цьому займається своїми завданнями і є підзвітним своєму начальству. Як в такій великій корпорації передавати актуальну інформацію потрібним відділам або необхідним працівникам? Усно, дзвінком, по електронній пошті? Можливо, якщо мова йде про одного або двох працівників, то з ними можна поговорити окремо або зателефонувати їм. Можливо, якщо працівник завжди знаходиться біля свого комп'ютера, слід скористатися корпоративною поштою. А як бути, якщо оголошення потрібно розіслати одразу тисячам людей, багато з яких працюю і поза офісом? Відповідь проста - СМС розсилка на робочі телефони.

Аналогічна ситуація і у сфері надання послуг чи торгівлі. СМС розсилка дає можливість одночасно сповістити абонентів, відібраних у певну базу цільової аудиторії про те, що у вас з'явилися знижки, акції, нові товари, змінився графік роботи і так далі. Для цього багато магазинів спеціально пропонують своїм діючим клієнтам підписатися на такі розсилки, щоб останні були в курсі всіх змін. До того ж, SMS - розсилка - це спосіб пошуку нових клієнтів.

Як відбувається дана процедура? Зрозуміло, робиться це не вручну. Для одночасної відправки великої кількості повідомлень за обраними номерами використовують спеціальні високоефективні сервіси, такі як prof-sms.com.ua. Їх функціонал, як правило, дозволяє не тільки відбирати потрібних вам абонентів з вашої існуючої бази, а також відсилати повідомлення, але і уважно стежити за ходом розсилки, вести звіти.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com