тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Найтовстішій собаці вдалося схуднути на 25 кілограмів

Знайомтеся, це Обі - такса, якій вдалося скинути цілих 22 кг, а для пса цієї породи це дуже серйозний показник. Собачка проживає в американському місті Портленді, штат Орегон, зі своєю теперішньою власницею Норою Ванаттою...

 

 

У апогей свого ожиріння вага Обі становила понад 35 кг, але зараз, завдяки суворій виснажливій дієті, операційному втручанню і регулярним тривалим прогулянкам, їй вдалося досягти здорової ваги в 12 кг. Фото нижче зроблено, коли Обі святкувала цей успіх прогулянкою на пляж.

 

А такою вона була раніше.


 

 

Історія «ожирівшої» 5-річної такси Обі викликала суспільне обурення ще рік тому, коли в інтернеті з'явилися фотографії цього бідолахи з величезним животом і сумними очима. У той час Обі належала літній парі, яка годувала домашнього улюбленця до відвалу «по любові» і тримала собаку вдома, не вигулюючи її як слід. Минулого літа Нора Ванатта - ветеринар за фахом - «удочерила» Обі і відразу ж почала допомагати їй скинути небезпечну вагу. Ванатта посадила Обі на строгу дієту, і до травня 2013 року такса скинула вже 18 кг. Але цим справа не закінчилася, і протягом літа собачка активно скидала зайві кілограми, щоб досягти оптимальної ваги. Також Обі довелося лягти під ніж, щоб їй зрізали кілька кілограм обвислій шкіри. У вересні Обі зробили ще одну косметичну операцію.

У Обі вже з'явилося безліч фанатів, які стежили за її успіхом на сторінці в Facebook. Собака була настільки товстою, що їй довелося носити спеціальну підв'язку, щоб не поранити величезний живіт і груди. На щастя для Обі, в її житті з'явилася Нора Ванатта. Але власник організації «Oregon Dachshund Rescue» Дженелл Ранган почав звинувачувати Нору в тому, що вона використовує Обі для «сенсаційної реклами». Він навіть подав на неї в суд.

Обі стала справжньою телезнаменитостью, з'явившись в декількох програмах та передачах. На його сторінці у Facebook вже більш 116 000 передплатників. Міс Ванатта зібрала тисячі доларів на лікування Обі. Дівчина стверджує, що все, що вона зробила, було тільки заради собаки. Благодійна організація «Oregon Dachshund Rescue» створила он-лайн петицію для цієї такси, після чого її забрали у колишніх власників і віддали Норі, яка погодилася привести її у форму. Літня пара відмовилася від собаки з-за власного поганого здоров'я. Нормальна вага такси - 14 кг, але Обі у віці п'яти років важила вдвічі більше.


 

«Коли я побачила її вперше, вона важила 35 кг». Спочатку довелося сісти на дієту і вдатися до гідротерапії, а вже потім, коли кілограми почали відходити, переходити на фізичні навантаження і вправи. Нора організувала рахунок для Обі, на який почали надходити гроші на лікування.

«Я рада, що взялася за цей проект, і мені дуже приємно, що люди висловили підтримку і турботу» - каже Нора.

 

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com