тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Trekkayak - надувний рюкзак-катамаран

Роблячи вилазку на природу, зовсім непогано мати човен. І справа навіть не в тому, любить чи ні окремо взятий турист рибалку і водні прогулянки. Подолання річок і озер може стати серйозною проблемою для мандрівника. Група канадських конструкторів запропонувала вихід з цієї ситуації, створивши оригінальний туристичний гаджет, що отримав назву Trekkayak...

 

 

Хоча самі творці Trekkayak називають його «катамараном», насправді це надувний човен на одну людину. Єдине, що ріднить Trekkayak з вже згаданим транспортом, так це понтони-подушки, на яких він тримається. Жодних бортів в човні немає, є лише два понтона і тент для сидіння, куди вмощується весляр.

У рух Trekkayak приводиться силою рук, або ж за допомогою весла, такого ж, як у байдарки. Весло йде в комплекті з «катамараном». Воно розкладається на три частини і легко поміщається в сумку з-під човна.

 

Окремої згадки заслуговує сумка, про яку тільки що довелося згадати. Справа в тому, що її немає у звичному розумінні. Човен Trekkayak - сама собі сумка. В здутому стані вона скручується і підв'язується так, що нагадує заплічний рюкзак. При цьому технологія упаковки така, що весла і насос, який також йде в комплекті, лежать всередині і не видно при транспортуванні. Насос Trekkayak «класичний» ножний.

У комплекті з човном також йде ремонтний набір, який дозволить без проблем «підлатати» його в разі необхідності. На воді «катамаран» зі слів туристів, які його вспіли випробувати почувається досить впевнено, однак для спуску по порогах само собою він не призначений. За допомогою Trekkayak можна легко перетнути, наприклад річку, з невеликою течією.

 

Коштує комплект цього цікавого надувного рюкзака-катамарана близько 700 доларів США (досить недешево, погодьтесь). Вага набору - всього 2.7 кг, що дуже ціно враховуючи обставин його використання. Процес складання займає не більше 5 хвилин.

Поки човен не надійшов у вільний продаж, проте його вже можна замовити через інтернет на спеціалізованих торгових площадках. Думається, цей туристичний гаджет сподобається як справжнім екстремалам, так і простим поціновувачам активного відпочинку.

 

 


Все про туризм и путешествия


  

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com