тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

eTrees, дерева які роздають Wifi

Ізраїльські винахідники створили дерева які перетворять сонячне світло в енергію для зарядки пристроїв, що пропонують безкоштовний бездротовий доступ в Інтернет і постачають прохолодною водою...

 

 


 


На металевому каркасі, у вигляді стовбура дерева, розміщені сонячні батареї, які виробляють сонячну енергію в денний час, щоб забезпечити зарядку для смартфонів і планшетів через USB, безкоштовний Wi-Fi, воду для тварин, питну воду для людини. А в нічний час дерево дає вуличне світло і підсвічування для інформаційних РК-екранів. «Ми звикли до того, що великі компанії, які працюють на забезпечення великомасштабних систем,» говорить Майкл Ласри (Michael Lasry), автор eTrees.

«Тепер ми бачимо, як сонячна енергія стає доступною для кожного з нас на вулиці.» Перші сонячні дерева були встановлені в Ізраїлі. Але компанія розробник планує продавати в Китаї і Франції. Одне таке дерево коштує близько $ 100 000. Тут 7 сонячних панелей, які можуть генерувати до 1,4 кВт електроенергії, що достатньо для запуску 35 ноутбуків. Такі дерева будуть встановлені у міських парках у різних містах і, планується, що користувачі зможуть привітатися, дивлячись в камери в різних точках світу.


 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com