тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

«Яндекс» назвав найпопулярніші запити українців за 2014 рік

Український підрозділ пошукача «Яндекс» виклало в Мережу огляд найбільш популярних запитів, які робили наші співвітчизники протягом року. Цілком передбачувано, що переважна більшість запитів так чи інакше стосувалося ситуації в країні...

 


Самые свежие и важные экономические, общественно-политические, и культурно-спортивные Новости Украины представлены на страницах портала ua-ru.info. Только объективное и интересное представление информации, будьте в курсе всего, что происходит в нашей стране!


 

Запит «Події на сході України» став найпопулярнішим у 2014 році. Відразу після нього йдуть запити «Майдан» і «Зростання курсу долара». При цьому, всі учасники рейтингу найбільш часто запитуваних чоловіків в пошуковій системі - політики. Найбільш популярним об'єктом для пошуків в «Яндексі» виявився біглий екс-президент Віктор Янукович, друге місце зайняв нинішній Президент України Петро Порошенко, а трійку лідерів замикає лідер партії «Правий Сектор» Дмитро Ярош.

Список найпопулярніших жінок менш політизований - очолила його російська співачка Жанна Фріске, яка поборола серйозну хворобу. Друге місце займає самозваний «прокурор» Криму Наталія Поклонська, трійку лідерів замикає ворожка з Казахстану Віра Ліон.

Всі популярні запити в пошуковому рейтингу так чи інакше пов'язані з політичною ситуацією. Перше місце зайняв термін «Російська весна», друге і третє ділять «ДНР» і «Новоросія». Цікаво, що суспільні настрої відбилися навіть на музиці: серед пошукових запитів на цю тему лідирують композиція гурту Піккардійська Терція «Гей, пливе кача...» і пісня «Ніколи ми не будемо братами» у виконанні литовських музикантів.

Про інші найпопулярніші запити минаючого 2014 року можна дізнатися, переглянувши викладену «Яндексом» інфографіку.

 

 

контакт - nioplanband@gmail.com