тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Чоловік, якого неможливо повісити

У китайського експерта з бойових мистецтв Чі Лінгбіна ймовірно, найбільш сильні м'язи шиї в світі. Вони настільки сильні, що він з їх допомогою може не тільки підтримувати себе на вазі, але навіть дихати, висячи в петлі!..

 

 

49-річний Чі з села Личжуан в китайській провінції Шаньдун, розповів, що почав вивчати кунг-фу ще коли був маленьким. «І хоча я вже майстер кунг-фу, я завжди шукаю нові виклики і нові способи дисциплінувати своє тіло. Кунг-фу - це моє життя, і дуже важливо мати якийсь виклик. Всі знають про майстрів кунг-фу, які розбивають бетонні блоки або стрибають з високих будинків, але вижити, бути повішеним - це щось нове».

 


У підсумку він вирішив натренувати м'язи шиї до такої міри, щоб мати можливість вижити, навіть будучи повішеним за шию. Чі провів 10 років, практикуючи різні вправи, які допомогли йому вирішити поставлену задачу. «Це було важке завдання, оскільки вона вимагала серйозної тренування м'язів шиї, жорсткої дисципліни та медитації. Я роблю петлю, закидаю її на дерево, а потім вешаюсь. Висячи в петлі, я виконую деякі вправи, після чого можу самостійно вивільнитися».

Незважаючи на те, що Чі може легко вижити в петлі, він попереджає, що це трюк, який не варто намагатися повторити вдома.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com