тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Вертикальне ліжко для тих, хто не висипається вночі

Як би ми не пручалися, але ритм життя дає про себе знати, і часом ми засипаємо на ходу. Як з цим боротися, та й чи варто взагалі?..

 

 

Наприклад, їдеш, буває, в метро, і жахливо в сон хилить. Що тут поробиш! А якщо ще й сидиш, то пиши пропало - точно заснеш. А от коли стоїш, а спати хочеться - складніше. Адже і заснути ніяк не можна, а підбадьоритися не виходить.

Дизайнер Jamie o'shea, схоже, теж стикається з подібною проблемою ледь не щодня, от і вирішив створити таке собі оригінальне «вертикальне ліжко». Фотографія зроблена не дуже вдало, і не вдається розглянути всі деталі цього дива, але ж раз сам дизайнер стверджує, що сам спав на ньому близько сорока хвилин, то у нас немає причин йому не вірити.

 

 

Цікаво, що крім власне ліжка дизайнер пропонує носити з собою і спеціальний чемоданчик, який чимось схожий на набір шпигуна. Адже в ньому містяться такі корисні для сну штуки як темні окуляри, які захищають очі від світла (природний або штучний), навушники, допомагають нам залишатися в тиші, навіть особливі черевики і ще море всяких фішок.

Звичайно, людина в такому обмундируванні виглядає вельми і вельми забавно, але зате йому зручно. Головне - виспатися можна добре. А то раніше лягти ніяк не виходить, ось і доводиться протягом дня «досипати».

 

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com