тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Прототип скафандра NASA для підкорювачів Марса

NASA представило прототип першого костюма для комічних мандрівників. Вперше при створенні Скафандра були використані лазерний 3D-сканер і 3D-принтер. Експерти вже назвали костюм «вершиною досягнень NASA в космічній сфері»...

 

 

Z-2, створений фахівцями NASA, - абсолютна новинка в виготовленні космічних скафандрів. Завдяки використанню 3D-обладнання костюм абсолютно точно повторює розміри і пропорції тулуба свого власника, що робить його максимально зручним. Особливу увагу розробники приділили безпеці астронавтів. Новий скафандр буде захищати людину від ударів мікрометеоритів, від сонячної радіації, від перепадів температур і тиску, а також дозволить уникати зачепів.

На даний момент існує кілька варіантів дизайну костюма. Z-2 «Biomimicry» сконструйований під враженням від зовнішнього вигляду глибоководних мешканців океану. Дизайн цього костюма включає сегментовані складки на ліктях, на плечах, колінах і стегнах, а також помітні навіть при слабкому освітленні люмінісцентні смуги. Костюм Z-2 «Trends in Society» - втілення модних тенденцій майбутнього. Особливості костюма - яскраві электролюминисцентные елементи, що нагадують характерні візерунки «спортивного одягу відомих брендів. Z-2 «Technology» став даниною космічним скафандрам минулих часів. Це костюм, як стверджують розробники, ідеальний для ідентифікації членів космічного екіпажу під час виходів у відкритий космос.


 

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com