тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Фін транслює все своє життя через веб-камеру

Блогер Арі Кивикангас в буквальному сенсі виставляє все своє життя напоказ - кожна прожита їм хвилина транслюється через веб-камеру. Але інші блогери намагаються придумати щось, щоб розважити глядачів, а Арі нічого такого не робить. Взагалі нічого: жодних зусиль, щоб здаватися цікавим. Саме тому на його канал на Ustream підписується все більше людей - їх приваблює природність...

 

 

Арі неначе справжній кібермен заявляє, що він онлайн 24/7, за винятком рідкісних випадків, коли лікується від епілепсії або проводить час з подругою. А в іншому Арі знімає все, що робить, виходить «Шоу Трумена» в реальному житті. Глядачі знаходять це захоплюючим, особливо тому, що Арі явно не хвилює, що про нього думають інші. «Я почав чотири роки тому. В силу певних причин я застряг будинку на три місяці. Часу у мене було повно, а робити було нічого, крім інтернету, звичайно ж. Я епілептик, безробітний, так що я завжди вдома. І я в мережі 24/7».

 


На думку Арі, він унікальний за його чесності. Він розповідає глядачам про себе і свого життя все: «Я завжди кажу правду. Я нічого не втрачаю, тому що у мене життя таке, що втрачати нічого. Люди наді мною сміються, так що я відчуваю ллються на мене потоки лайна». Арі не подобаються інші ролики, де люди говорять про себе, якщо у них немає правди: «Більшість людей просто весь час жартують на камеру, і нічого більше».

Зараз у Арі 125 постійних глядачів і понад 500 шанувальників на Фейсбуці. Він заявляє, що його життя на очах у всіх не змінила його як особистість. Дивно, але сам Арі вважає себе товариським хлопцем: «Я відкрита людина, і мені це подобається. Я завжди онлайн: у Фейсбуці, в чатах і все таке. У мене є і власний чат». Ще Арі проводить багато часу за переглядом документальних фільмів на YouTube. Його улюблений про Марка Цукерберга: Арі зізнається, що Цукерберг один з його найшанованіших героїв.

Ви можете сказати, що подібне захоплення - пуста трата часу, але саме воно в лютому врятувало Арі життя. Він залишився вдома один, і йому стало погано. На щастя, хтось спостерігав за ним онлайн і викликав швидку допомогу, яка приїхала за кілька хвилин і почала робити Арі штучне дихання. «Це факт. Якщо б мене не знімала камера, я б точно помер - так сказав лікар. І я хочу сказати спасибі тим, хто викликав допомогу».

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com