тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

"Парк" з картопляного пюре

Хіба не може бути «зелений» проект - апетитним стравою, або навіть набором з декількох страв. Апетитний обід, і красива інсталяція, що може бути краще? Саме так розсудили кілька кухарів і дизайнерів з Нью-Йорка, створивши унікальний у своєму роді парк з їжі...

 

 

Для реалізації проекту їм знадобилося кілька досить великих листів і багато картопляного пюре, яке перетворили на «грунт» парку. Сир, смажена картопля, кукурудза, цвітна капуста, брокколі, зелена капуста, ямс, кілька сортів цибулі, перець та багато іншого - все це злилося в величезній інсталяції парку. Важливо відзначити той факт, що в стравах, приготованому американськими кухарями, немає м'ясних продуктів і навіть риби.

Приготувати такий «парк» може кожен. Крім перерахованих продуктів можна використовувати також гриби, різні соуси. З додаткових матеріалів знадобиться фольга, пластикові лотки, палички для їжі і зубочистки. Головна ідея парку в тому, що він повинен бути «зеленим». Як вже було згадано, ця особливість головним чином відбивається на виборі інгредієнтів. У професійних кухарів на створення страви пішло близько чотирьох годин. Само собою, всі бажаючі мгут створити свій індивідуальний їстівний парк, нехай і трохи менший.

 

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com