тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Показ Victoria's Secret-2014

Позавчора в лондонському Earls Court спостерігалася максимальна концентрація прекрасних дівчат: 48 моделей, яких в цьому році вибрали для дефіле Victoira's Secret, з'їхалися туди на традиційне щорічне шоу...

 

 

Участь у показі цієї білизняної марки, відомою своїми фривольними настроями і пристрастю до ефектним шоу, - це не просто можливість продемонструвати ідеальну фізичну форму. Контракт з Victoria's Secret відкриває перед моделями практично безмежні кар'єрні перспективи: з «ангелами» з задоволенням співпрацюють великі марки на кшталт Chanel, Prada і Louis Vuitton. Дівчата з'являються на обкладинках VOGUE (наприклад, на жовтневій обкладинці була Карлі Клосс), дають інтерв'ю телеканалам і стають кумирами для мільйонів дівчат по всьому світу. Так що це свято краси - велика подія не тільки для любителів всього красивого, але і для професіоналів модної індустрії.

Традиційно шоу супроводжувалося живим виступом музикантів - у цьому році вибір команди Victoria's Secret упав на Тейлор Свіфт (вже вдруге), Аріана Гранде і Еда Ширана. Моделі, знову ж таки за традицією, не просто виходили на подіум, а трохи загравали з глядачами, і тут варто сказати, що не всі учасниці показу співпрацювали з маркою на однакових умовах: крім звичайних дівчат-моделей, є ще так звані «ангели» - особи і посланницы краси Victoria's Secret. У цьому році їх було вісім: Кендіс Сванепул, Адріана Ліма, Алессандра Амброзіо, Карлі Клосс, Лілі Олдрідж, Даутцен Крес, Бехаті Прінслу і Ліндсі Еллінгсон.

 

 

 

 

 

 

 

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com