тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Бедлінгтон-тер'єр: собака-вівця

Бедлінгтон-тер'єр за своїм виглядом більше нагадує вівцю, ніж собаку. Представники цієї породи мають грушоподібну голову, густу, м'яку та пухнасту шерсть. Нехай вас не обманює боязка зовнішність бедлінгтон-тер'єр, характер у них впертий і часто дратівливий. І на відміну від вищезазначених парнокопитних, вони розумні і віддані...

 

 

Перші згадки про породу датуються початком XIX ст., але точні дані її походження відсутні. Ця собака є результатом схрещування між денді динмонт тер'єром, бультер'єром і Уіппетом. Вона була виведена в місті Бедлінгтон (звідси і назва). Це була улюблена собака шахтарів з цього району, особливо за допомогу в полюванні на щурів, борсуків, лисиць і видр.

Сьогодні Бедглінгтони досягають успіху в якості компаньйонів. Хоча вони як і раніше мають відмінні мисливські інстинкти, гострий нюх і волю, щоб піти в землю, вони рідко використовуються в польових умовах. Бедлінгтон тер'єри мають досить хороший характер. Вони життєрадісні, грайливі і лояльні. Ця порода глибоко присвячена своїй сім'ї, і дуже любляча і дбайлива з дітьми. Вони будуть ладити з кішками та іншими домашніми тваринами, але не потерплять домінуючої або загрозливої поведінки.

Незважаючи на їх ніжну зовнішність важливо пам'ятати, що Бедлінгтон є тер'єр-породою. Якщо вони кидають виклик. вони люті і страшні бійці. Вони досить доброзичливі з незнайомими людьми. Вони відмінні сторожові пси - люто захищають свою сім'ю і попереджують її про небезпеку і відвідувачів. 

 

 

 

 

 


Как достичь того, чтобы ваша собака всегда была послушной и контролированной? На сайте http://dogtra-sng.com/ вы найдете подробную информацию об уникальном электронном ошейнике Dogtra, а также приобрести это устройство. С умным ошейником Догтра не возникнет никаких проблем с дрессировкой!


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com