тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Чоловіча йога - фотоцикл від Емі Гоален

В останні роки заняття йогою стали настільки поширені серед людей різного віку, різних релігій і переконань, що це викликає деякі побоювання. З цілого комплексу духовних, психічних і фізичних практик горезвісне суспільство споживання перетворило йогу в модну альтернативу фітнесу та тренажерного залу...

 

 

 


Однак Емі Гоален (Amy Goalen), фотограф з Лос-Анджелеса, впевнена: справжніх йогів відшукати можливо! У своєму фотоциклі вона показала власних тренерів з йоги, дівчина почала освоювати практики рік тому і за цей час встигла познайомитися з людьми, що присвятили життя самовдосконалення. Фотографії стануть ілюстраціями для книги «Inside the Warrior - The Masculine Side of Yoga» письменниці Джуліан Діво.

Емі Гоален пропонує нам поглянути на "маскулинний бік" духовних практик. Захват викликає досконале володіння власним тілом, зосередженість і сила, граціозність і елегантність. Фотограф переконалася, що для кожної людини індивідуальні заняття йогою - одні роблять акцент на силові вправи, другі намагаються привести в баланс своє тіло, треті практикують медитацію. Головне - це можливість краще пізнати своє тіло, жити в гармонії з внутрішнім «я», а для когось і зовсім - досягнення мокші.


 

 

 

 

 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com