тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Life Mel Honey: найдорожчий мед

Обміняю 40-літрову флягу меду на новеньку Тойота-Королла. Чи не здається вам божевільною така пропозиція? А ось і ні, тільки якщо у флязі знаходиться найдорожчий мед у світі - Life Mel Honey. Цей мед виробляють підприємливі ізраїльтяни, які першими в світі здогадалися годувати бджіл медом з екстрактами особливих лікарських рослин.

 

Найдорожчий мед у світі, що випускається під маркою Life Mel Honey, продається у Великобританії, в знаменитому, за місцевими мірками, лондонському універмазі Харродс. Ста двадцяти грамова баночка такого меду коштує більше 40 фунтів стерлінгів. І якщо провести нескладні математичні розрахунки, то можна ствердно сказати, що за сорок літрів цього ласощі можна виручити новеньку і досить пристойну легкову машину, або ще щось вартісне, наприклад невелику квартиру у невеликому місті.

 


Наш сайт о мёде поведает множество полезной и интересной информации о ценнейшем древнейшем продукте.


 


А ось походить цей дивовижний продукт в Ізраїлю. На його винахід було витрачено ні багато ні мало - 13 років. Російський вчений, виходець із Радянського Союзу, Олександр Горощит ще в сімдесятих роках ХХ століття задався метою знайти поєднання рослин, які надавали б меду необхідні лікувальні якості. Згодом, емігрувавши в 90-х роках в Ізраїль, разом з місцевими колегами знайшов-таки таке поєднання трав, створивши тим самим найдорожчий мед у світі.

У раціон харчування бджіл, які відтворюють даний мед, включені такі лікарські рослини, як Сибірський женьшень, котячий кіготь, ехінацея, а також деякі інші екстракти трав. Такий букет надає надзвичайно благотворний вплив на організм: усувається перевтома, стимулюється центральна нервову систему, відновлюється фізична і розумова працездатність, підвищується імунітет. Life Mel Honey є виключно натуральним продуктом, в його складі ви не знайдете жодної штучної добавки. За смаком і ароматом нагадує мед нектар Мануки. Вживають цей продукт невеликими порціями, всього лише по чайній ложечці вранці, після пробудження від сну, і ввечері, перед сном.

Варто відзначити, що цей дорожезний мед користується особливою популярністю у зірок Голлівуду (зокрема Сієни Міллер, Кайлі Мінор), які просто скуповують 120-грамові баночки божественного нектару.

 


Узнать как происходит, а также стоимость кремации человека можно на izgotovleniepamyatnikov.ru.


 

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com