тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Неймовірний японський проект: місто під водою

Всього через 15 років неподалік від узбережжя Японії з'явиться перше у світі підводний місто. Інформація про те, де саме з'явиться незвичайне поселення, поки тримається в секреті, але деякі подробиці про цьому проекті все-таки стали відомі...

 


Читайте отзывы rezina.cc. чтобы сделать правильный выбор приобретения качественной и недорогой резины для вашего авто.


 

 

Згідно концепції підводного міста, представленої компанією Shimizu Corporation, воно стане підводним житлом для 5 тисяч осіб. Люди будуть жити під водою у власних квартирах. Під водою і працювати. Всередині міста буде діяти внутрішня система транспортного постачання. Повітря, а також основна маса необхідних ресурсів також будуть надходити з поверхні.

Піднятися на поверхню мешканці підводного міста зможуть за допомогою спеціального ліфта. У комплексу також буде надводна частина, проте згідно з проектом, це буде не більше ніж декоративний купол. Ніяких споруд на надводної частини не буде, більше того, вихід туди більшості «підводних городян» буде заборонено. У надводній частині міста будуть побудовані причали для судів різних габаритів і вертолітні майданчики.

Нижня частина підводного міста буде знаходитися практично на дні. Для того щоб потрапити туди, мешканцям і гостям комплексу доведеться спуститися з підводного фунікулера, який буде працювати подібно монорейці. За попередніми даними, в нижній частині комплексу компанія Shimizu Corporation планує розмістити науковий комплекс, співробітники якого будуть займатися вивченням підводних глибин. Звідти ж, буде відбуватися запуск ремонтних і дослідних підводних апаратів.

 


На популярном сервисе «Яндекс Маркет» вы найдете объективные резина цц отзывы, благодаря которым вы узнаете максимум информации о самом большом в Украине интернет магазине шин и дисков.


 

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com