тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

На зміну кредитками прийдуть відбитки пальцыв

Готівкові гроші повільно, але вірно втрачають свою актуальність, їх поступово змінюють численні форма безготівкового розрахунку. Це можуть бути класичні пластикові картки, електронні гроші, доступ до яких здійснюється за допомогою персональних комп'ютерів і мобільних пристроїв, а також NFC-системи...

 

 

 


Терміново потрібні гроші, а нема вільних коштів? Є чудова альтернатива банкам з їх грабіжницькими процентами, паперовою тяганиною, і різними «підводними каменями», а називається вона кредит маркет, тільки тут найбільший вибір кредитних продуктів на найвигідніших для вас умовах.


 

Однак проект PayTango вважає, що ці питання можна вирішити і більш простими засобами. Сенс в тому, що ідентифікувати людину можна навіть і без будь-яких додаткових зусиль з його боку, адже кожен з нас унікальний. Тому на зміну кредитками і електронних гаманців у перспективі можуть прийти платіжні системи, засновані на сканерах відбитків пальців.

Щоб здійснити платіж за допомогою системи PayTango, досить торкнутися біометричного сенсора вказівним або середнім пальцем. Принципових нововведень не потрібно, система PayTango передбачає встановлення зв'язку між існуючою кредитною карткою і відбитком пальця. Це означає, що в перспективі платоспроможна людина може не мати в кишені ні копійки готівкових грошей і обходитися без магнітної картки. По суті, люба особа (правда знову ж таки платоспроможна) може бути навіть голою!

Авторами проекту PayTango стали інженери університету Карнегі-Меллона, не виключено, що в перспективі система буде розгорнута на повну потужність і зробить справжню революцію в світі безготівкових платежів.


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com