тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Ресторан «Старий Млин»: переплетіння вікових українських традицій

Вже не перший рік поширюється слава про унікальний комплекс «Старий Млин», що розташований у Тернополі. Оригінальна будівля з'явилася в 2002 році на місці раніше існуючого тут старої парового млина, фундамент якого послужив основою для нового сучасного оригінального будинку...

 

 


По достоїнству оцінити неперевершений інтер'єр, де практично кожна деталь несе важливу інформацію з минулого, не тільки жителі України, але і багато гостей із зарубіжжя. Тут, завдяки наявності різного інвентарю, який використовувався в побуті нашими предками, панує особлива енергетика. В той час, як численні музейні експонати і пізнавальна архівна інформація, розміщена безпосередньо на стінах закладу, змушують відвідувачів занурюватися в історію, кухарі дивують дуже смачними стравами, секрети приготування яких криються в старовинних рецептах предків.

В теплий період тут можна чудово провести час на просторій відкритій терасі, де смак копченої ковбаси, м'ясної запіканки, ароматного українського борщу або ж перемеленого сала зі спеціями, яке тут називають «українським наркотиком», здається ще вишуканіше. Їжу, яку подають в «Старому Млину», готують виключно зі свіжих продуктів, вирощених в місцевих селянських господарствах. Також тут із задоволенням пригощають винами, наливками та лікерами домашнього виготовлення.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Коментарі  

 
0 # Ирина 30.11.2014 21:30
Я там була та їла зелений борщ в хлібі . Все було дуже смачно)))
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com