тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Неймовірне відео: вантажівка перестрибнула через болід Формули-1

На днях в мережі з'явився відеоролик, на якому зображений просто божевільний трюк: вантажний автомобіль відривається від землі і перелітає через рухомий болід Формули-1. За кілька днів цей ролик передивилося майже 8 млн людей...

 


Подробную информацию про двигатели ГАЗ 3309 (дизеля) вы найдете на страницах известного автомобильного издания truck.ironhorse.ru.


 


Запаморочливе видовище! Команда Формули-1 Lotus F1 Team і один з її технічних партнерів компанія EMC, що спеціалізується на ІТ-послуги та хмарних обчисленнях, продемонстрували світові божевільний трюк - величезний вантажівка пролетів по повітрю 25,47 метра, побивши світовий рекорд. Але це ще не все. Поки вантажівка знаходився у повітрі, під ним проїхала гоночна машина Lotus F1. Мета такої акції не дуже зрозуміла. Представник EMC зазначив, що команда, яка готувала трюк, хотіла продемонструвати, як "змінилося значення гоночних ралі". З точки зору маркетингу така заява може означати що завгодно.

Вантажівкою керував професійний водій-каскадер Майк Райан, який раніше знімався в "Форсажі" і в "Термінаторі-2", а автомобіль F1 пілотував Мартін Іванов, водій-каскадер, який працював з трюками в останніх бондіанах, а також в декількох картинах про супермена Борна. Трюк, звичайно, хоча шкода побитого новенького прицепу фури.

 

 


Если вам требуется креативный профессиональный фотограф на свадьбу хочу посоветовать отличную кандидатуру – Ивана Тараненко.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com