тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

97-річний художник з порушеннями зору пише картини в Paint

Страждаючий від часткової сліпоти 97-річний американець Хел Ласко (Hal Lasko) захоплюється створенням картин за допомогою графічного редактора Microsoft Paint. У минулому - професійний графічний дизайнер, навіть вийшовши на пенсію, і в такому поважному віці залишається вірним улюбленій справі...

 


 


Онук наполегливого художника розповідає, що його дід проводить за комп'ютером по 10 годин в день, пересуваючи пікселі в редакторі Microsoft Paint. При цьому художник страждає від макулодистрофії - захворювання, при якому уражається сітківка ока і порушується центральний зір. За власним визнанням Ласко, з його проблемами із зором створення чергової картини може віднімати кілька років. Однак, він оптимістично уточнює, що нікуди не поспішає.

За описом, який наводить художник, стиль його картин коливається між пуантилізмом - стилістичним напрямом в живописі, в основі якого лежить манера письма роздільними мазками правильною, точкової або прямокутної форми, і, так званим, «восьмибітним мистецтвом», що представляє собою малюнки, виконані в стилістиці комп'ютерної графіки середини 80-х років.

97-річний художник уточнює, що робота над картинами в Paint для нього виключно хобі та просто приємне захоплення. Тим не менш, його онук охоче продає старовинні картини.


 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com