тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

У Китаї можна платити за товар обличчям і долонями

Жителі Шанхаю і туристи тепер можуть випробувати єдиний в своєму роді процес здійснення покупок. Покупцям продуктової мережі 100% Genuine Imported Food Chain Stores, щоб зробити покупку, досить «пред'явити» своє обличчя і руки. У світі, де готівкові гроші поступово перетворюються в музейні експонати, споживачів вражають різні платіжні технології. Технологія NFC «в один дотик» вимагає картку (яку легко вкрасти). Apple Pay - відмінна штука, але, щоб нею скористатися, вам потрібен дорогий електронний пристрій.

 

Технологія Face Pay зчитує і записує дані про капілярні мережі покупців. Щоб вона вас зареєструвала, потрібно лише ваше обличчя і долоні. У кожного з нас на обличчі і долонях є унікальна мережа кровоносних судин. Використовуючи специфічний алгоритм і електронний пристрій, теплової сканер може записувати інформацію про вас так само, як і пристрій для сканування відбитків пальців.

Очевидні переваги нової системи полягають у тому, що покупцям не треба брати з собою в магазин щось, що в теорії можна загубити. Також неможливо собі уявити, що у вас вкрадуть обличчя або руки, щоб використовувати їх у незаконній транзакції.

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com